Dzień Ziemi w Korczaku

Życzenian Świąteczne

Zima w Korczaku
Macie już plany na ferie zimowe? Dla tych którzy zostaną w Krakowie, przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Jak zawsze czekamy na Was w MDK-u, z propozycją zajęć plastycznych, fotograficznych, tanecznych, sportowych i muzycznych. Zapraszamy również na jednodniowe wycieczki m.in. do Historylandu, Muzeum Inżynierii Miejskiej i ŻyWej Pracowni. Szczegółowe informacje pod nr tel. 12/647 15 25. Zapisy od 22 stycznia do 9 lutego. Ilość miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!

Małopolskie Spotkania Kolędowe
Zapraszamy zespoły chóralne ze szkół i placówek oświatowych do wzięcia udziału w "Małopolskich Spotkaniach Kolędowych". Organizatorami konkursu są: Akademia Muzyczna w Krakowie, Młodzieżowy Dom Kultury im J.Korczaka oraz Stowarzyszenie im J.Korczaka w Krakowie. Przegląd odbędzie się 28 stycznia 2018 r. w Auli Akademii Muzycznej "Florianka" w Krakowie ul. Basztowa 8.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 stycznia 2018
Regulamin oraz karta złoszenia znajdują się w zakładce WYDARZENIA/Małopolskie Spotkania Kolędowe
Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.

Zapraszamy na koncert „Wielcy kompozytorzy na święta”
Wystąpią znakomici, młodzi skrzypkowie Maria Stabrawa, Wiktor Modrzejewski oraz uznany pianista i kameralista Jerzy Tosik-Warszawiak.
Solistom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna Vivaldi Orchestra pod dyrekcją Stanisława Krawczyńskiego. Słowo wprowadzające - dr hab. Małgorzata Janicka-Słysz.
Koncert odbędzie się 21 grudnia o godzinie 18:00 w Auli "Florianka" Akademii Muzycznej w Krakowie, ul. Basztowa 8.
W programie: Jan Sebastian Bach, Antonio Vivaldi, Wolfgang Amadeus Mozart, Dmitri Szostakowicz.
Koncert wprowadzi słuchaczy w magię zbliżających się świąt, jest to zatem doskonała okazja do spędzenia grudniowego wieczoru w niezwykłym klimacie.

XV Jubileuszowy Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej
Dziękujemy za udział XV Jubileuszowym Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy w przyszłym roku.

Lista wyróżnionych solistów, chórów, zespołów i przedszkoli tutaj: PROTOKÓŁ JURY

Wykaz zawartych umów najmu, dzierżawy, użyczenia dotyczących udostępnienia powierzchni i pomieszczeń.