Akcja "Zima w mieśœcie"

W ferie zimowe zapraszamy wszystkie dzieci na Akcję Zima. Przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, w MDK na osiedlu Kalinowym 18 organizowane są zajęcia stacjonarne. Dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach muzycznych, plastycznych, origami, fotograficznych i wielu innych. Można również skorzystać ze stanowisk komputerowych, gier video lub planszowych, choć głównym celem akcji zima jest zachęcenie najmłodszych do spędzania czasu aktywnie, poznawania nowych rzeczy i nabywania nowych umiejętności poprzez zabawę i czas spędzony z rówieśnikami.

Podczas Akcji Zima organizowane są także wycieczki tramwajowe do ciekawych krakowskich miejsc i instytucji. W poprzednich edycjach była to np. Fabryka Cukierków CiuCiu, Muzeum Archeologiczne czy Muzeum Lotnictwa Polskiego, w których, oprócz zwiedzania z przewodnikiem, odbywały się także warsztaty edukacyjne.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona.

Numer "Bez Osłonek" dot. Akcji Zima 2016

Archiwum zdjęć: 2016, 2015, 2014, 2012, 2011, 2010, 2009.