Zapraszamy dzieci i młodzież, początkujących oraz zaawansowanych czyli wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z gitarą lub ją kontynuować.

Nauka gry na instrumencie to zajęcia, które pozwalają na wyrobienie słuchu muzycznego, poczucia rytmu i melodyjności. Uczestnicy poznają tajniki gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej, melodii w tabulaturze, zapis nutowy, zasady muzyki i  improwizacji jazzowej. Nauczą  się gry prostych melodii, podstawowych akordów i podstaw techniki gitarowej. Szczególny nacisk kładziony jest na wyrobienie właściwych nawyków pozwalających na wchodzenie na coraz wyższe stopnie zaawansowania.

Wymagany jest własny instrument. Zapewniamy bezpłatną pomoc instruktora w wyborze gitary.

Nauczyciel prowadzący: Maciej Salus

Projects

Read more reviews

Videos

Contact


W ramach zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży oferujemy:

Gimnastykę korekcyjną wad postawy:

 • asymetrie łopatek i barków,
 • plecy okrągłe, wklęsłe i płaskie,
 • skoliozy.

Gimnastykę korekcyjną kończyn dolnych:

 • kolana koślawe,
 • stopy płaskie, koślawe.

Ćwiczenia dla dzieci z nadwagą.
Zajęcia ogólnorozwojowe i profilaktyczne.
Zajęcia dwa razy w tygodniu.
Indywidualizację ćwiczeń.
NOWOŚĆ – gimnastykę mózgu czyli kinezjologie edukacyjną.

Zapewniamy:

 • miłą atmosferę,
 • Indywidualne ćwiczenia w małych grupach,
 • atrakcyjne i zróżnicowane ćwiczenia,
 • ćwiczenia prowadzone przez specjalistę rehabilitacji.

Nauczyciel prowadzący: Agnieszka Cholewa

Projects

Read more reviews

Videos

Contact


Zajęcia z tenisa stołowego mają charakter sportowo-rekreacyjny. Adresowane są do dzieci ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zajęcia dla klas młodszych obejmują naukę umiejętności niezbędnych do gry oraz poznanie podstawowych zasad i przepisów tenisa stołowego. Uczestnicy z klas starszych, w trakcie zajęć, doskonalą swoje umiejętności techniczne podczas ćwiczeń i gier singlowych oraz deblowych. „Starszaki” uczą się również stosowania zasad i przepisów gry oraz zasad sędziowania. Na zajęciach zapoznają się także z różnymi rozwiązaniami taktycznymi, które następnie wdrażają do gry z przeciwnikiem.

Udział w zajęciach tenisa stołowego jest szansą dla dzieci na zaspokojenie ich naturalnej potrzeby ruchu. Dzieci poprzez swoją aktywność ruchową, kształtują podstawowe cechy motoryczne. Systematyczny udział w zajęciach wpływa również korzystnie na harmonijny rozwój psychofizyczny wszystkich uczestników.

Najważniejszym celem zajęć tenisa stołowego, wybiegającym daleko w przyszłość, jest zaszczepienie u dzieci chęci do uprawiania aktywności fizycznej. Wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu i czerpanie radości z ruchu, z pewnością przyniesie efekt w postaci świadomego uprawiania przez nich rekreacji w życiu dorosłym, a to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia!

Zapraszamy na zajęcia!

Zajęcia dla dzieci odbywają się na os. Kalinowym 18.
Zajęcia dla młodzieży odbywają się na os. Szkolnym 5.

Trenerzy prowadzacy: Jadwiga Sendor, Wiesław Kucab

Projects

Read more reviews

Videos

Contact


Zajęcia skierowane są do młodzieży rozpoczynającej swoją przygodę z aktywnością fizyczną oraz trenujących rekreacyjnie. To odpowiedź na naturalną potrzebę ruchu, przejawiającą się już od dzieciństwa.

Zajęcia na siłowni dadzą możliwość spędzania czasu wolnego aktywnie i z pożytkiem dla zdrowia. Pozwą odpocząć, zregenerować siły fizyczne i psychiczne po całodziennym pobycie w szkole, rozwijać i pogłębiać zainteresowania sportowe.

Nasza propozycja:
Trening prosty, intensywny, efektywny, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz różnych przyborów, jak np. hantle, sztangi, ławki, atlasy, taśmy i wiele innych.

 Nasz cel:

 • poprawa ogólnej sprawności fizycznej,
 • rzeźbienie sylwetki poprzez utratę tkanki tłuszczowej oraz poprawa wydolności i wytrzymałości siłowej,
 •  kształtowanie pewności siebie, zwinności czy refleksu,
 • zapobieganie otyłości, obciążeniu stawów oraz wadom postawy.

Gwarantujemy:
Lepsze samopoczucie i sprawne ciało.

Trener prowadzący: Joanna Cyganik

Projects

Read more reviews

Videos

Contact


Szarady Matematyczne to zajęcia , które wprowadzają we wspaniały, abstrakcyjny świat tej nauki. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Ich celem jest zaprezentowanie każdemu różnorodnych aspektów matematyki w sposób, który umożliwi mu badanie, dyskutowanie, próbowanie swoich sił, zabawę oraz rozumienie liczb, wielkości, kształtów i wzorów.

Formy zajęć:

 • Matematyka to nie jest Twoja mocna strona? Praca na bieżąco jest podstawą zajęć. Z przyjemnością pomagamy przygotować się do sprawdzianu, zrozumieć trudniejsze tematy, rozwiązać wspólnie niezrozumiałe zadanie domowe czy nadrobić zajęcia opuszczone z powodu np. choroby.
 • Jeżeli matura lub egzamin ósmoklasisty jest hasłem, które słyszysz przynajmniej kilka razy każdego dnia – pomożemy! Dobrze zdany egzamin jest zazwyczaj biletem wstępu do wymarzonej szkoły bądź uczelni.
 • Rozwijanie: wykazujesz zdolności matematyczne i z ochotą bierzesz udział w konkursach? Chętnie pomożemy! Razem przeanalizujemy zadania konkursowe, wyjaśnimy metodykę działań oraz przygotujemy do kolejnych zmagań.

Na matematykę nigdy nie jest za wcześnie…
…ale też nigdy nie jest za późno.

Nauczyciel prowadzący: Paweł Wolsza

Projects

Read more reviews

Videos

Contact


To miejsce, gdzie dzieci i młodzież szlifują umiejętności nabyte w szkole lecz w trochę inny nieszablonowy sposób. Uczą się także, zupełnie nowych, ciekawych treści. Techniki wykorzystywane na lekcji to gry i zabawy (gry planszowe, gry z kostką, gry ruchowe i długo by wymieniać 😀), nowe aplikacje internetowe (Kahoot!, Quizlet), krótkie filmy na YouTube, pracę plastyczne np. Chrismas cracker, My dream house i inne.

Uczniowie doskonalą 4 podstawowe umiejętności językowe tj. czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie, a także gramatykę ale w kreatywny sposób i przez zabawę.

Grupy:

*Przedszkolaki*. Najgłośniejsza i najbardziej rozrywkowa grupa. Bawimy się, śpiewamy, turlamy po dywanie i BARDZO dużo uczymy ponieważ dzieci w tym wieku mają niesamowitą pamięć.

*Szkoła* *podstawowa*. *Klasy 4,5 i 6.* Grupa ciekawa świata i szybko absorbująca wiedzę. Ćwiczymy mówienie, słuchanie i gramatykę. Gramy w gry i utrwalamy wiedzę zdobytą w szkole. Piece of cake😀

*Grupa maturalna*. Przygotowanie do matury. Usystematyzowanie wiedzy i ćwiczenie umiejętności by maturę zdać śpiewająco.

Nauczyciel prowadzący:

Projects

Read more reviews

Videos

Contact


Zajęcia z języka niemieckiego  są skierowane zarówno: do dzieci szkół podstawowych,  młodzieży szkół średnich oraz studentów.

Oferujemy :

 • naukę w małych grupach (do 12 osób),
 • dogodne godziny nauki,
 • miłą atmosferę i bezstresową naukę,
 • naukę na wszystkich poziomach nauczania,
 • profesjonalne przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej oraz egzaminów maturalnych,
 • uwzględnianie indywidualnych potrzeb uczniów,
 • lekcje realizujące pomysły uczniów,
 • naukę z wykorzystaniem atrakcyjnych metod nauczania oraz nowoczesnej technologii IT.

Zajęcia realizowane są w oparciu o programy nauczania  zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nasze lekcje nigdy nie są nudne, a uczniowie zdają egzaminy z wysokim wynikiem!!!

Nauczyciel prowadzący: Bożena Górniak

Projects

Read more reviews

Videos

Contact