XV Jubileuszowy Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej

Zgłoszenia na kartach zgłoszenia należy przesłać do dnia 23.10.2017 r.(obowiązuje data wpływu) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka, os. Kalinowe 18, 31-814 Kraków, tel.12 6471525, fax.12 6483750.
Preferowane zgłoszenia elektronicznie: ewa@mdkkorczak.pl

DO POBRANIA:
Regulamin MPPP
Karta zgloszenia MPPP

Spotkania Bieńczyckie 2017
Zapraszamy wszystkich 10 września na tegoroczne Święto Dzielnicy Bieńczyce. Gwiazdą będzie K.A.S.A. W programie mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych. Szczegóły na plakacie.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom i Partnerom, którzy ufundowali nagrody i atrakcje.

Dziękujemy: A&A Decor Design, Agencja Rozwoju Miasta , Anikino, ArcelorMittal Poland, Biblioteka Kraków, CiuCiu Cukier Artist, Farmona, F.H.U. ELMAR, FK Olesiejuk, Gabinet SPA KlubKasi.pl, Grupa Handlowa Happy, Hotel Santorini, Hufiec ZHP Kraków Nowa Huta, Krakowski Park Technologiczny, Leroy Merlin, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, Pizzeria Sigma, Pracownia Cukiernicza Kalinka, Rena Studio Mody, Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego, Teatr Ludowy, Teatr Variété.

Festiwal Nowa Huta Alternative
Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, trzeciej już edycji Festiwalu Nowa Huta Alternative, który odbędzie się w hangarze Muzeum Lotnictwa w Krakowie, w dniu 2 września 2017 roku.
Zwyczajowo festiwal rozpoczną zespoły wyłonione z eliminacji – w tym roku będą to Murder Show i White Matter. Podczas koncertu wystąpi zespół Akurat, który zaprezentuj swą najnowszą płytę Nowy Lepszy Świat oraz rodzima nowohucka formacja WU-HAE. Na scenie zobaczymy ZENKA, frontmena kapeli Kabanos. Rozrywkową częścią wieczoru będzie występ Jana Niezbendnego.
17.00 - START festiwalu
17.00 - 17.20 - występ zespołu White Matter
17.30 - 17.50 - występ zespołu Murder Show
18.00 - 18.40 - występ zespołu Jan Niezbendny & Whorekiestra
18.50 - 19.40 - występ zespołu Zenek
19.50 - 20.50 - występ zespołu Akurat
21.00 - 22.00 - występ zespołu Wu-Hae

Wykaz zawartych umów najmu, dzierżawy, użyczenia dotyczących udostępnienia powierzchni i pomieszczeń.