Małopolskie Warsztaty Chóralne 2017
Serdecznie zapraszamy do udziału w X Małopolskich Warsztatach Chóralnych pt. NASI SĄSIEDZI Z KAZIMIERZA
Warsztaty poprowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy, którzy swoją wiedzą i doświadczeniami dzielić się będą z uczestnikami. Autorem i koordynatorem projektu jest prof. Stanisław Krawczyński, Rektor Akademii Muzycznej w Krakowie.

Termin warsztatów: 28.05 - 29.05.2017 r.
- Szczegółowy program

- materiały nutowe do utworów

Dni Ziemi 2017
Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do udziału w obchodach DNI ZIEMI 2017 „Krakowska Wystawa Ekologiczna”. MDK im. Korczaka w ramach zaplanowanych wydarzeń przygotował warsztaty origami z makulatury "Drzewo moduł chiński", a także występy zespołu tańca klasycznego "Arabeska" oraz zespołu wokalno-tanecznego "Akcent". Zapraszamy 22 kwietnia od 10.00 do 13.00 na Aleję Róż.

• Szczegółowy program na plakacie i w ulotce

Dzień Ziemi w MDK-u będziemy świętować 21 kwietnia w piątek. Zachęcamy do zapoznania się z programem zamieszczonym na poniższym plakacie. Zapraszamy do udziału.

Koncert
Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka oraz Małopolska Fundacja Stypendialna Sapere Auso serdecznie zapraszają na koncert stypendystów, który odbędzie się 5 kwietnia (środa) o godz. 10.45 w sali widowiskowej MDK, na os. Kalinowym 18. W programie: F. Chopin, P. Czajkowski, L. van Beethoven, G. Sanz, L. Legnani, A. Iwanow, S. Mroński oraz muzyka rozrywkowa. Wystąpią: Lena Michajłów - fortepian, Maria Moliszewska - fortepian, Marta Papierz - gitara klasyczna, Zofia Sydor - śpiew, Bartłomiej Ślimak - fortepian.

Wykaz zawartych umów najmu, dzierżawy, użyczenia dotyczących udostępnienia powierzchni i pomieszczeń.